Textus Live

Realaus laiko sporto žaidimų pavadinimai, ypač turint realiojo laiko statistikos informaciją, yra didelis iššūkis ir reikalauja nepriekaištingo komandos darbo. „TEXTUS LIVE“ sistema kartu su statistikos informacijos programine įranga teikia sporto žaidimų žaidimus realiuoju laiku su statistikos duomenimis.Textus Live

Textus Basketball Client

Programa Textus Basketball Client valdo tiesioginio eterio krepšinio varžybų titrus visos transliacijos metu, įskaitant transliacijas iš studijos prieš ir po rungtynių bei pertraukos metu.
Statistinius duomenis programa gali pasiimti iš kelių šaltinių:
        - iš statistikos programos Textus Basketball Statistics;
        - iš sporto varžybų informacinių sistemų Synergy, GeniusSport;
        - iš duomenų, suvedamų rankiniu būdu.
Textus LKL Client
Dingus interneto ryšiui, yra galimybė informaciją keisti rankiniu būdu. Programa Textus Basketball Client dirba kartu su jau paruoštu titrų projektu, kuris užkraunamas ir paleidžiamas programoje Textus Live. Textus Basketball Client programa užtikrina pilną statistinės informacijos apie rungtynes bei apie kiekvieną žaidėją parodymą. Visi reikalingi projekto titrai yra paruošiami, panaudojant Textus Editor programą. Po to programoje  Textus Live yra suformuojamas, išsaugomas ir paleidžiamas visas projektas. Titrų valdymas atliekamas iš programos Textus Basketball Client. Turint prisijungimą prie informacinių sistemų Synergy, GeniusSport, žiūrovams galima pateikti absoliučiai pilną kiekvieno žaidėjo arba komandos statistinę informaciją, naudojamą šiuolaikinėse krepšinio transliacijose.
 

Textus Air

„TEXTUS AIR“ simbolių generatorius yra specialiai sukurtas tiesioginiams TV renginiams. Valdymo sistema leidžia lengvai ir greitai būti ore. „TEXTUS AIR“ sistema siūlo visas funkcijas, kurių jums reikia prekės ženklo kanalui - 4 nepriklausomus sluoksnius, statinį ar animacinį logotipą, skaitmeninius ir analoginius laikrodžius, skaitmeninį laikmatį, nuskaitymą, pavadinimo efektus, vaizdo įrašą iki viso ekrano, reklamjuostę.

Textus Air

Textus Logo

„TEXTUS LOGO“ sistema siūlo funkciją įterpti TV kanalo logotipus. Logotipo vaizdas gali būti statinis grafinis paveikslėlis arba animacinis vaizdo įrašas, kuriame alfa rodomas iki viso ekrano. Logotipų sistema suteikia reikiamo laiko statinio logotipo kompoziciją ir animacinę būseną.

Textus Voting

Tiesioginio balsavimo duomenys eteryje - dažnai naudojamas būdas bendrauti su TV žiūrovais. „TEXTUS BALSAVIMO“ sistema priima balsavimo informaciją realiu laiku ir iškart eina. Duomenys gali būti saugomi paprastame tekstiniame faile, duomenų bazės įraše ar interneto www puslapyje.